Açıklama

 

 

HDCVI Kameralar Yüksek çözünürlüklü kompozit video arayüzü demektir. Bu sistem koaksiyel kablolar üzerinden video sinyalleri gönderir. Farklı yöntemleri ile güvenlik kamera sektöründe yepyeni bir teknolojidir. Analog sistemler yerini HDCVI Teknolojisine bırakmıştır.

 

HDCVI ile Analog Kameralar Arasındaki farklar;

• Analog Kameralar 960 x 480 piksel 960h çözünürlüğü ile sınırlıdır. HD - CVI kameralar 1920 x 1080 piksel 1080p çözünürlükte ( 2 Megapiksel ) kadar iletebilir .

• Çözünürlük ve canlılık bakımından HDCVI Kameralar Analog kameralara göre çok daha fazla iyidir.

• Analog Kameralar sadece tek bir koaksiyel kablo üzerinden video iletebilir . Ses ve kontrol ayrı kablolar üzerinden çalıştırılması gerekir . HDCVI Kameralar para ve zaman tasarrufu açısından tek bir kablo üzerinden video , ses ve kontrolleri iletebilir .

• Analog ve HDCVI Kameralar arasında fiyat olarak fark çok fazla yoktur. Düşük maliyet yüksek çözünürlüklü kameralar olarak adlandırılır.

Fiyat çalışmaları için bizimle iletişime geçin.

 

Odak noktamız en fazla ihtiyacınız olan yerlerde güvenlikle ilgili yenilik yapmaktır 

 

 

Biz Kimiz?

Diner Elektronik Gvenlik ve Otomasyon Sistemleri 19 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrbeyi, siz değerli mşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu gnden itibaren Elektronik ve Gvenlik konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kamera , Ip Kamera ,Alarm ,Kayar Kapı ,Bariyer , Kurt kapanı ,Sistem Odası , Turnike Sistemleri , Personel Takip , RFID Kontrol zmleri işini yapmakta... Devamını Oku


Bize Ulaşın
+90 (232) 368 11 61

Faks: +90 (232) 366 36 57

Temsil Plaza 1201/1 sok. No:4 Z:27 Yenişehir - Konak - İZMİR