Açıklama

 

 

 

IP kameralar ile alınan video kaydı, bir yazılım yardımıyla bilgisayar ortamında saklanabileceği gibi; Hybrid DVR(Digital Video Recorder) üzerinde veya NVR(Network Video Recorder) üzerinde de saklanabilir.

IP kameraların, router veya ev/ofis kullanımına uygun modemler üzerinde kullanmakta olduğu port ya da portların açılması (yönlendirilmesi) ile Internet bağlantısı bulunan herhangi uzak bir noktadan izlenebilmesi ve yönetilebilmesi mümkündür.

IP Kamera sistemleri ile sadelik ve mükemmelliği bir arada yaşayabilirsiniz. 

Network IP kamera, Fast Ethernet bağlantısı üzerinden veri aktaran dijital video kameradır. IP kameralar eski nesil analog kameralarla karşılaştırıldığında birçok avantaja sahiptir.

Bunlar :

  •  Herhangi bir yerden uzaktan yönetim
  •  Dijital zoom
  •  İnternet bağlantısı olan heryerde fotoğraf ve video gönderme yeteneği
  •  Progressive tarama özelliği. Özellikle hareketli objelerde daha net görüntü
  •  İhtiyaca gore ayarlanabilen frame hızları ve çözünürlükler
  •  İki yönlü iletişim.
  •  Video analiz desteği
  •  Minimum kablolama gereksinimi

 

Megapiksel network kameralar, bir milyon veya daha fazla piksel görüntüler elde edebileceğiniz megapiksel görüntü sensörü içermektedir. Bu, analog kameralar tarafından sağlanan çözünürlüğün en az iki katı daha iyi piksel çözünürlüğü demektir.

Yüksek çözünürlüğe sahip megapixel bir kamera yüksek çözünürlükle detaylı görüntü verebilirken, geniş kapsama

alanıyla da görüntü alanınızı genişletir. Ip Kameralar Kablosuz erişim ile uzak bölgelerde kamera erişimi sağlamanız  gerekiyor ise, hareket tesislerinde algılandığında gönderilen video klipleri ya da hareketsiz görüntülerin de dahil olmak üzere otomatik uyarılar sağlar. 

 

  

 

   

 

 

Biz Kimiz?

Diner Elektronik Gvenlik ve Otomasyon Sistemleri 19 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrbeyi, siz değerli mşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu gnden itibaren Elektronik ve Gvenlik konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kamera , Ip Kamera ,Alarm ,Kayar Kapı ,Bariyer , Kurt kapanı ,Sistem Odası , Turnike Sistemleri , Personel Takip , RFID Kontrol zmleri işini yapmakta... Devamını Oku


Bize Ulaşın
+90 (232) 368 11 61

Faks: +90 (232) 366 36 57

Temsil Plaza 1201/1 sok. No:4 Z:27 Yenişehir - Konak - İZMİR