Açıklama

 

 

 

Kablolu alarm sistemleri genel olarak iş yerleri ve kablo çekiminin sorun olmadığı yerleri için uygun ve ekonomik bir çözümdür.

Kullanılacak alandaki hırsız girebilecek noktalara uzman ekibimizin uygun gördüğü pır dedektör, manyetik kontak, duman dedektörü, gaz dedektörü gibi ürünlere alarm panelinden kablo çekimi ile çalıştırılabilen hırsız alarm sistemleridir.

Kullanılacak olan kablolu alarm sirenlerinin mutlaka sabotaj özellikleri de  kullanılmalıdır.Kullanılacak olan ürünün kurulumunu yapacak olan ekibin mutlaka bununla ilgili eğitim ve yetkili sertifikası olması gerekmektedir.

Kurulumdan sonra da gerekli noktalarda denemeleri mutlaka yapılmalıdır.

 

 

 

 

 

 

Biz Kimiz?

Diner Elektronik Gvenlik ve Otomasyon Sistemleri 19 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrbeyi, siz değerli mşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu gnden itibaren Elektronik ve Gvenlik konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kamera , Ip Kamera ,Alarm ,Kayar Kapı ,Bariyer , Kurt kapanı ,Sistem Odası , Turnike Sistemleri , Personel Takip , RFID Kontrol zmleri işini yapmakta... Devamını Oku


Bize Ulaşın
+90 (232) 368 11 61

Faks: +90 (232) 366 36 57

Temsil Plaza 1201/1 sok. No:4 Z:27 Yenişehir - Konak - İZMİR