Açıklama

 

 

Dijital kaliteden ödün vermeyen esneklik;

 

Yangın veya herhangi bir acil durumda alarm mesajlarının iletimi veya genel amaçlı anons iletimi ile sürekli fon müziği yayınlaması amacıyla ileri teknolojinin gereklerini yerine getiren sistemlerdir.

 

Praedideo sisteminin çeşitli bileşenleri arabirim içermeyen bir optik ağ üzerinden birbirine bağlı olduğundan, gerektiğinde ekipmanların yeri kolayca tespit edilir. 

Optik teknolojisi aynı zamanda sistemin ses kalitesinde kayıp olmaksızın daha geniş bir alanı kapsamasını sağlar. 

kalitenin, esnekliğin ve güvenirliğin sınırları yeniden belirleniyor. 

Ölçeklenebilir çözüm

Praesideo ağının merkezi olmayan mimarisi, basit 'papatya dizimi' konfigürasyonlara olanak sağlar. Gerektiğinde ünite ekleme veya kaldırma olanağı tam bir özgürlük sunar. Daha uzun mesafeleri veya çoklu tesis uygulamalarını desteklemek için, sistem bir yerel alan ağında (LAN) CobraNet ile denetimli iletişime izin verir.

Sistem ayrıca IP üzeri ses fonksiyonu elde etmek için bir geniş alan ağı (WAN) Üzerinden de kullanılabilir.

Mükemmel ses, güvenilir bağlantı

Kesintisiz çalışma

Acil anons sistemi kurulumlarında, özellikle acil durumlarda daha fazla güvenilirlik ve kesintisiz çalışma için ağ 'yedek devre' olarak konfigüre edilebilir. Bu şekilde fiberoptik kabloda fiziksel bir kırılma olsa bile sistemin sorunsuz çalışması sağlanır. 

Biz Kimiz?

Diner Elektronik Gvenlik ve Otomasyon Sistemleri 19 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrbeyi, siz değerli mşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu gnden itibaren Elektronik ve Gvenlik konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kamera , Ip Kamera ,Alarm ,Kayar Kapı ,Bariyer , Kurt kapanı ,Sistem Odası , Turnike Sistemleri , Personel Takip , RFID Kontrol zmleri işini yapmakta... Devamını Oku


Bize Ulaşın
+90 (232) 368 11 61

Faks: +90 (232) 366 36 57

Temsil Plaza 1201/1 sok. No:4 Z:27 Yenişehir - Konak - İZMİR